MÜŞTERİ HİZMETLERİ : (0216) 630 13 38

FUTBOL SAHASI ÇİM HALI

HomeFUTBOL SAHASI ÇİM HALI

FUTBOL SAHASI ÇİM HALI

Spor tesislerinde çok fazla kullanılan yapay çimler özellikle futbol, tenis ve golf gibi tesislerde daha fazla rağbet görmektedir. Spor çim halıları son yıllarda futbol tesislerinde çok daha fazla kullanılmakta ve sağlamlığı sayesinde maliyeti de düşük olduğundan dolayı talep görmektedir.

Başta futbol olmak üzere birçok spor alanları dahil kafe, restoran, anakolu, otel ve bunun gibi yerlerde hem dekor olarak kullanılmakta hem de sportif aktiviteler için talep görmektedir.

Sadece maliyetinin düşük olmasından ötürü değil ayrıca bakım gerektirmeyen bu spor çim halıları yapay olmasından dolayı çok fazla rağbet görmekte ve tercih edilmektedir. Yapımının da kolay olduğu bu yapay çimler spor severlerin vazgeçilmezi haline gelmiştir.

Özellikle hafta sonları iş, okul ve diğer stresleri atmak için toplanan bir grup arkadaşlar yapay çimlerde, halı saha gibi spor tesislerinde toplanıp futbol keyfini çıkarmaktadır. Burada profesyonel dişli ayakkabılar hariç istediğiniz tür ayakkabı giyerek oynayabilir, sakatlanma riski olmadan rahatlıkla koşabilirsiniz.

Spor tesislerinde özel olarak kullanılan yapay çim alternatifleri olarak dekoratif çim, suni çim, duo grass gibi birçok seçenekler bulunmaktadır. Bunlarda en çok tercih edilen yapay çimler daha çok halı saha futbollarında dekoratif çim ve suni çim halıları kullanılmaktadır.

Spor tesislerinde kullanılan bu yapay çimler sakatlık riski taşımadığıdan dolayı kaliteli şirketlerden rahatlıkla temin edebilir ve bu gibi yerlerde rahatlıkla futbol bile oynayabilirsiniz.

FUTBOL SAHASI ÇİM HALI SATIŞ VE UYGULAMA HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN 0216 630 13 38 NUMARALI TELEFONDAN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ!

HALI SAHA ÇİM HALI UYGULAMALARI