MÜŞTERİ HİZMETLERİ : (0216) 630 13 38

LANDSCAPE PEYZAJ ÇİM HALI

HomeLANDSCAPE PEYZAJ ÇİM HALI

Dekoratif bir ürün olan Land scape çim halı ürünleri, peyzaj bölgeler için en çok talep gören yapay çim halı ürünleridir. Güneşe, yağmura ve boya tutmalarına karşı dayanıklı ve sağlam olan bu dekoratif yapay çimler iki farklı (beyaz ve yeşil) renk ipliklerinden yapılmıştır. Özellikle kullanılan alanları ise, evlerin bahçeleri, kır düğünleri, kafeler, oteller, anaokulları ve kreşler gibi yerlerde çok fazla talep görmektedir.

Son yıllarda gelişen teknoloji ile beraber popülerleşen Land scape çim halılar birçok insan tarafından tercih edilmekte ve özellikle ev, kafe ve otel gibi yerlerde dış görünüş için ufak dekor dokunuşları ile güzelleştirilmektedir. Anaokulları ise, çocukların rahatlıkla temiz bir şekilde oyun alanları yapılması için bu yapay çimleri kullanmaktadır.

İlk çıktığı zamanlar sadece spor tesisleri ve diğer spor alanları (tenis, koşu, golf gibi) için de kullanılmak istenmiştir fakat düşünüldüğü gibi olmamıştır. Futbol’da profesyonel oyuncuların ayakkabılarından ötürü hem sakatlıklar meydana gelmiş hem de onları daha çok yorduğundan dolayı yapay çimler profesyonel futboldan uzaklaştırılmış ve kullanımı yasaklanmıştır.  Ne kadar FIFA bile bu yapay çimleri kullanmak istese de futbolcuların sağlıkları daha çok önemli olduğundan dolayı iptal edilmiştir.

Land scape yapay çimlerin çeşitleri diğer yapay çimlere göre daha fazladır. Renkleri ve mevsimlere göre çeşitli yapay çimler sipariş verebilirsiniz. Bu yapay çimler, hem görünüşü doğal çimleri andıracak tarzda olmakla birlikte hem de doğa dostu olarak yapılmıştır.

ÇİM HALI PEYZAJ UYGULAMALARI