MÜŞTERİ HİZMETLERİ : (0216) 630 13 38

ÇİM HALI

HomeÇİM HALI

DEKORATİF ÇİM HALI

Daha çok dekor olarak kullanılmaya başlanan dekoratif çim halılar yapam çimlerden esinlenerek icat edilmiş ve ilk başlarda spor tesislerinde kullanılmaya başlanmış daha sonraları ise evlerin bahçelerine, balkonlara birer dekor olarak da kullanılmaktadır.

Yapay çimlere göre daha kısa görünümlü olan dekoratif çim halılar, bazı ülkelere göre yapay çimlerden daha uygun görülmekte ve sakatlanma riski de aynı şekilde yok denecek kadar azdır.

Estetik görünümü daha hoş duran bu yapay çimleri her şirketten almamaya özen göstermelisiniz. Bu gibi icatları suistimal eden birçok firma var ve bu gibi yapay çimlerde profesyonel, deneyimli şirketler ile anlaşmak sizler açısından daha sağlıklı olacaktır.

Halı sahalarda da sıklıkla görebileceğiniz bu yapay çimler, diğer suni çimlere nazaran daha sağlam ve dayanıklı olduğundan dolayı daha fazla talep görmektedir.

Son yıllarda daha fazla rağbet gören bu yapay çimler özellikle kafe ve lüks restoranlarda da kullanıma başlanmıştır. Daha sonra artan talep üzerine bu dekoru çocuk kreşlerinde ve anaokullarında da aynı şekilde çocuklar için bir oyun alanı olarak görülmüş ve rağbet görmüştür.

Genelde doğa ile daha uyumlu ürünler çıkarılmaya özen gösterildiğinden dolayı gelişen teknoloji ile beraber bu tür doğa dostu ürünler çıkmaya başlanmıştır. Sadece doğa dostu değil ayrıca maliyeti az olması ile beraber yapımı da diğer yapay çimlere göre daha basit ve kolaydır.

Dekoratif Çim Halılar Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyatlar İçin Bizi Arayın 0216 630 13 38

DEKORATİF ÇİM HALI UYGULAMA GÖRSELLERİ