MÜŞTERİ HİZMETLERİ : (0216) 630 13 38

ÇİM ÇİT DUVAR

HomeÇİM ÇİT DUVAR

ÇİM ÇİT DUVAR

Çim Çitler Doğa dostu olan bu yapay çimler hayatımızın hemen her alanında bulunmaktadır. Daha çok dekor amaçlı kullanılan çim çit duvarlar, evlerin, kafelerin, otellerin ve restoranların en çok tercih ettiği bir çeşit süs ve dekor yapay çimlerdir.

Çim çit duvarlar, yapay çimler ile yapılmaktadır. 1964 yılında ilk kez icat edilen suni çimler günümüze kadar gelmiş ve gelişen teknoloji sayesinde birçok alternatifi üretilmesi ile beraber doğa dostu olarak güzel görünümü ile birlikte birçok alanlarda dış güzel görünüş için tercih edilmektedir.

Yapay çimler tarafından yapılan bu çim duvarlar istediğiniz şekillerde, istediğiniz dizaynda, istediğiniz kadar yaptırabilir ve ev,kafe, restoran ve otel gibi yerlerde güzel doğal görünümlü yapay çimler ile duvarlarınıza güzel hoş dış görünüşler katabilirsiniz.

Dış görünüş bakımından kötü çitleri ve hatta duvarları bile kapatıp çim duvarlar ile hoş bir dış dokunuş yapabilirsiniz.  PVC ürünler ile dış kaplaması yapılan bu çimler ayrıca kauçuk malzemelerden de yapılmakta ve yapay çit duvarlar, aslında yapay çimlerin sadece kalıp almış, şekillenmiş halleridir diyebiliriz.

Maliyeti düşük olan bu yapay duvarların bakımı da yapımı da çok kolay olduğundan dolayı birçok kişi tarafından seçilmekte ve özellikle son yıllarda çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Boya tutmama özelliği ile beraber kolayca su ile yıkayabileceğiniz bu çimleri yalnızca kaliteli ve güvenilir şirketlerden almaya özen göstermelisiniz.

ÇİM ÇİT DUVAR SATIŞ VE UYGULAMA HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN 0216 630 13 38 NUMARALI TELEFONDAN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ!